Як вирощувати спіруліну.

Спіруліна являє собою своєрідну водорість, яка зайняла перше місце на світовому ринку завдяки своїм поживним якостям і лікувальній дії. Спіруліна по праву вважається ідеальною харчовою добавкою, призначеної для ослаблених людей, спортсменів, вегетаріанців, людей похилого віку, молоді та дітей. Так як же вирощувати спіруліну?Інструкція


1
Вирощують спіруліну в невеликому басейні, який необхідно побудувати згідно з деякими інструкціями. Для цього можна використовувати цеглу, дошки, шлакобетонні блоки. Розмір басейну повинен становити 2х8 метрів. Ретельно вирівняйте дно і застеліть щільною плівкою. Якщо в грунті є терміти, під плівку басейну насипте сантиметровий шар попелу. Встановіть дуги, зроблені із залізних прутів, вони можуть бути напівкруглими або трикутними.
2
Вода для вирощування спіруліни повинна бути придатною для пиття, бажано з низьким вмістом кальцію. Можна використовувати злегка солону воду. Якщо використовується дуже м'яка вода, додайте хлорид кальцію. Рідина, яка використовується для вирощування даного виду водоростей, повинна забезпечувати їх необхідними хімічними елементами.
Рівень лужності повинен бути між 8 і 11.
3
Температура того середовища, в якій вирощується спіруліна, має прямий вплив на швидкість її зростання. Дана водорость дуже стійка до зниження температур до трьох градусів вище нуля. При температурі вище двадцяти градусів починається активний ріст водоростей. А при 35-37 градусах - досягає свого максимуму (вища температура веде до загибелі рослини). Різка зміна або зниження температури значно знижують врожайність.
4
Рекомендується два-чотири рази на день акуратно перемішувати спіруліну в басейні. Надмірне перемішування може пошкодити водорості або їх фрагменти, видимі тільки під мікроскопом, це викличе утворення піни на поверхні води. Для цього можна використовувати акваріумний електричний насос. В акваріумах менше 100 літрів використовуйте компресор, який перемішує культуру повітряними бульбашками.
5
Залежно від початкового об'єму спіруліни, її перша фаза зростання займає від однієї до чотирьох тижнів. Потім систематично розбавляйте культуру, подвоюючи її обсяг (коли прозорість стане менше трьох сантиметрів).