Як освітлити фотографію в Photoshop.

Існує думка, що найбільш вдалі фотографії робляться випадково. Однак вдалий за композицією знімок, зроблений на автоматичних настройках, може потребувати додаткової корекції і, зокрема, в освітленні. Зробити темну картинку світлішою можна за допомогою коригувального шару в графічному редакторі Photoshop.Вам знадобиться

- програма Photoshop;
- фотографія.
Інструкція


1
Відкрийте знімок у Photoshop командою Open з меню File і продублюйте шар з фотографією, застосувавши опцію Dublicate Layer з меню Layer або Layer via Copy, яка знаходиться в групі New того ж самого меню.
2
Знімок, що потребує освітленні, не завжди потрібно редагувати повністю. Для того щоб мати можливість регулювати ступінь зміни фотографії, скористайтеся коригувальним шаром. Для його створення застосуйте опцію Levels з групи New Adjustment Layer меню Layer.
3
Після створення шару, що коректує відкриється вікно налаштувань фільтра Levels. Якщо вам потрібно зробити знімок більш світлим, не змінюючи колірний баланс, посуньте вліво повзунок. При цьому в списку Channels повинен бути обраний пункт RGB, а не один з трьох колірних каналів.
4
Якщо знімок потребує корекції квітів, вкажіть область білого кольору на зображенні за допомогою крайньої правої піпетки, яка знаходиться у вікні налаштувань фільтра. Крайній лівій піпеткою вкажіть чорний фрагмент на знімку.
Застосуйте фільтр, натиснувши на кнопку ОК.
5
Якщо ви помилилися в настройках фільтра, змініть їх. Для цього не обов'язково скасовувати дії через палітру історії, досить застосувати опцію Layer Content Options з меню Layer. Перенастройте фільтр у вікні.
6
Після висвітлення фотографії ви можете виявити на ній неабияку кількість шуму. Клацніть по шару зі знімком і скористайтеся опцією Reduce Noise з групи Noise меню Filter для виправлення цього недоліку.
7
Деякі ділянки знімка після застосування фільтра Levels можуть виявитися занадто яскравими. Відкоригуйте ступінь освітлення цих фрагментів, зменшивши непрозорість маски коригувального шару. Для цього включіть інструмент Brush Tool, виберіть чорний в якості основного кольору і зафарбуйте маску в тих місцях, які не потребують освітленні.
8
Якщо на фотографії виявилися фрагменти, ступінь освітлення яких потрібно злегка зменшити, зафарбуйте маску поверх цих ділянок тієї ж чорної пензлем із зменшеною непрозорістю . Для цього змініть величину Opacity в панелі налаштувань кисті під головним меню.
9
За допомогою опції Save As з меню File збережіть знімок в файл jpg. Якщо ви збираєтеся розмістити оброблену фотографію в інтернеті, застосуйте для збереження опцію Save for Web.


Джерела

  • Виправлення затемненій фотографії