Як встановити банер на сайт.

Банерна реклама - невід'ємний атрибут сучасного інтернету і якщо у вас є сайт, то дуже малоймовірно, що раніше чи пізніше вам не доведеться турбуватися розміщенням на ньому будь-якого баннера. Нижче описана процедура установки баннера на сайт.Інструкція

1

Якщо ви встановлюєте на свій сайт банер будь-якого іншого інтернет-ресурсу, то у вас, швидше за все, повинен бути html-код, який треба вставити у ваші сторінки. Якщо це банер вашого комерційного партнера, то, як правило, в цей код поміщаються реквізити для ідентифікації та обліку надійшов від вас трафіку. Такі ж реквізити присутні і в коді для установки банерів пошукових систем, каталогів, лічильників і т.д.

Щоб вставити такий код в сторінку спочатку відкрийте її в якому-небудь відповідному редакторі. Якщо для адміністрування сайту ви використовуєте систему управління сайтом, то вона має вбудований онлайн-редактор сторінок. Після відкриття потрібної сторінки в такому редакторі треба переключити його з візуального режиму в режим редагування HTML-коду. У вихідному коді сторінки знайдіть місце, яке, на вашу думку, найбільше підходить для баннера. Якщо код банера у вас вже є - скопіюйте його, якщо код розміщений на сайті партнера - візьміть код звідти. Іноді код надсилають поштою після реєстрації у вашого партнера, в інших варіантах ви отримуєте доступ в захищену паролем область партнерського сайту і берете код звідти, по-третє він вільно розміщений на сайті і вам треба самостійно додати в код свій реєстраційний номер.
У будь-якому випадку скопіюйте цей код і вставте в певний вами місце html-исходника сторінки. Після закінчення редагування сторінки не забудьте зберегти зроблені зміни.


2

Якщо ж ви не користуєтеся системами управління, то можете завантажити потрібну сторінку через файл-менеджер панелі управління вашої хостингу компанії і відредагувати його в звичайному текстовому редакторі. І в цьому випадку вам потрібно знайти підходяще місце в сторінці і вставити туди html-код банера. Зберігши зміни, закачайте сторінку назад на сервер тим же файл-менеджером. Для переміщень файлів між вашим комп'ютером і сервером можна використовувати і будь-яку з програм ФТП-клієнтів.


3

Різні партнери мають різні правила щодо розміщення самого файлу банера - деякі зберігають його на своєму сервері, інші вимагають розміщення його на вашому сервері. У другому випадку вам потрібно закачати картинку до себе через все той же файл-менеджер або ФТП-клієнт. В цьому випадку не забудьте упевнитися, що адресу, вказану вами в коді банера, вставленому в сторінку, відповідає тому, куди ви насправді помістили картинку.